پشتیبانی:
09124689158

سبد خرید

روش های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

فروشگاه دمبرگ  با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت آنلاین، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

تهران و کرج

شما می توانید با ثبت سفارش خود از طریق پیک، کالای خود را همان روز درصورت موجود بودن کالا، سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.

سفارش‌های ارسال گل و گیاهان آپارتمانی فقط مخصوص تهران و کرج بوده و فعلا از ارسال آنها به سراسر ایران معذوریم.

 

کلیه سفارش ها در صورت موجود بودن کالا در انبار در تهران پس از گذشت 24 الی نهایتا 48 ساعت  در شهرستان ها  48 الی 72 ساعت کاری به دست مصرف کننده خواهد رسید.

شما می توانید سفارش خود را از طریق کد رهگیری، پیگیری نمایید.

 

نکات:

– توصیه می‌شود جهت تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، با خدمات پس از فروش ما تماس بگیرید.

– برای حمل خاک به هرنقطه ای از ایران عزیز، به ازای هر بسته خاک ، 2500 تومان هزینه اضافی بار دریافت می گردد.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 02636605901  یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش باغ شیشه ای اطلاع داده شود.

پست پیشتاز

 

 

پست پیشتاز

به دلیل دارای خاک بودن بسته های پستی به ندرت از پست پیشتاز استفاده می شود.  برای سفارش‌هایی مثل بذر گل و سموم شیمیایی در صورت الزام از پست پیشتاز استفاده  می شود. همینطور  گل و گیاه از طیق پیک های سایت دمبرگ ارسال می گردد.  در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند و اختلاف هزینه ی آن مجزا محاسبه می گردد.

 

 

زمان تحویل کالا

  • پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.
  • برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند. در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.
  • در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
  • در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید.

http://itemtracking.post.ir